Radio HittPlaneta

Forum internetowej rozgłośni radiowej HittPlaneta

Ogłoszenie


#1 2011-03-04 16:28:05

 Admin

Administrator

Punktów :   

eDi

eDi -  Kilka słów o sobie...

Offline

 

#2 2011-03-06 01:20:24

eDi

Słuchacz/ka

Punktów :   

Re: eDi

No tak kilka slow o sobie...... mam na Imie Irek moja przygoda z radiem zaczela sie 6 lata temu odrazu w sumie po 3 miesiacach sluchania zaczelem grac na  radiu hitplaneta jako prezenter I tak zaczela sie moja przygoda z radiem
A ogólnie to jestem taki !!! naprawde!

Imię Ireneusz, po grecku Eirenaios, pochodzi od bogini pokoju, Eirene. Ale tam, gdzie mowa o pokoju, na pewno jeszcze słychać echa wojny. Dlatego Ireneuszowie zwykle żyją pomiędzy skrajnościami i nie mogą się zdecydować, czy milszy jest im porządek i równowaga, czy też życie pełne przygód, sporów i mocnych wrażeń. Zwykle ich życiowa ścieżka jest kręta i z niejednego pieca chleb jedzą; mają masę przeżyć i mogliby całymi dniami opowiadać o swoich przygodach. Często też swoje doświadczenia potrafią przekazać w artystycznej formie. Pomaga im w tym ich liczba, liczba twórców - siedem.

Imię to jest najbardziej odpowiednie dla wszystkich niespokojnych duchów ze znaków Ryb, Lwa, Bliźniąt i Wodnika, a planetarnym patronem Ireneuszów jest Uran.

Ostatnio edytowany przez eDi (2011-03-06 01:25:14)

Offline

 

#3 2011-03-06 20:57:50

 Admin

Administrator

Punktów :   

Re: eDi


eDi
Wszystko napisała Aga, dodam od siebie jeszcze..

Wesoły, szczery, ambitny, obowiązkowy ...

W jego audycjach można wyczuć pasje do muzyki. Wspaniałe audycje tematyczne które chciało by się słuchać godzinami.
Ma otwartą duszę na każdy gatunek muzyczny...hmm chyba nawet po cichaczu rock-men ; P o czym przekonał mnie nie raz

Wspaniały kolega na którego poparcie, można liczyć w trudnych sytuacjach ( o czym rownież się przekonałam) ..
Nula

Offline

 

#4 2011-03-06 21:30:35

eDi

Słuchacz/ka

Punktów :   

Re: eDi

dziekuje wam Dziewczny!!! dobrze miec poparcie od szefowych:) tak tak rock men,treance men,hause men  ambition men:D wszystko men wszystko dla was oczywiscie i dla nas bo bez was nie bylo by nas!!!! bawmy sie!!!!!!!!  Kochani

Offline

 

#5 2011-03-07 00:58:23

koffana

Słuchacz/ka

Punktów :   

Re: eDi

Irus zarazo jedna:DD: nie ciesz sie tak bo wisz co;>  hahaha ale jestem   z szafostfem jestes rodzynek  wsrod niewiastofanych:D:  niom  mom nadzieja:P   czim sie chopie sztyla;): i dowej wela wlezie  bo my glodni:D:

Offline

 

#6 2011-03-07 22:16:42

Dj_Markiz@wp.pl

Moderator

Punktów :   

Re: eDi

Edi chłop jak dąb jaja jak granaty czyli facet w pełnej klasie  z dobrą muzyka  wpadająca w ucho wie gdzie  zadzwonić by  dobrze nam w uszach szumiało. Prezenter z którym nie jedno piwko można spić , ale  swoją stanowczość posiada więc drżyjcie kobiety.
Zapraszam gorąco na jego audycje EDIEGO.

Offline

 

#7 2013-08-16 22:44:23

 Admin

Administrator

Punktów :   

Re: eDi

eDi - Niestety opuścił szeregi ekipy radia HittPlaneta...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl